Laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3
Kategorie:

Laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3

Laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3 | Intel Celeron N4000 jest dla tych wszystkich, którzy są żądni przygód i uwielbiają odkrywać tajemnicze miejsca na ekranie swojego komputera. Tak kompaktowy laptop sprawdza się w każdej sytuacji, można zabrać go ze sobą w każde miejsce. Waży tylko 1.65 kg i posiada niewielkie rozmiary, co odpowiada każdemu, kto nie może obejść się bez korzystania z tego urządzenia. Można pracować, korzystać z ulubionej rozrywki, aplikacji, oglądać filmy, seriale, zdjęcia itd.

Laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3 – czym się wyróżnia

Wydajny laptop ACER Aspire 1 jest niezawodnym pomocnikiem w pracy i w domu. Posiada mocny procesor Intel Celeron N4000, który działa z częstotliwością 1,1 GHz a TurboBoost 2,6 GHz.  Za wydajność i szybkość laptopa odpowiada procesor wraz z 4 GB pamięci RAM, technologia pamięci Ram DDR4, używane aplikacje rozpoczynają działanie sprawniej, dzięki czemu uda się wykonać jednocześnie wiele różnych zadań, a grafika funkcjonuje znacznie lepiej.

Wyświetlacz ma przekątną 14 cali i jest wyposażony w podświetlenie LED. Aby obraz był wysokiej jakości, producent zastosował zintegrowany kontroler graficzny Intel UHD Graphics 600. Dzięki preinstalowanemu systemowi Windows można od razu korzystać z komputera po zakupie. Kamera i mikrofon są wbudowane. Zakup laptopa ACER Aspire 1 to praktyczna decyzja.

Niezwykle wygodny laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3

Laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3
Laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3

Użytkownik może zabrać ten smukły laptop ze sobą, gdziekolwiek jest w ciągu dnia. Posiada on elegancki i stylowy wygląd a doskonała konstrukcja Aspire 1 łączy się z niezrównaną wygodą jego konstrukcji. Acer wykonany w rozdzielczości HD gwarantuje wspaniałe barwy oddając dzięki temu autentyczność obrazów.  Ekran w laptopie Aspire 1 A114-32-C5D3 redukuje emisję niebieskiego światła, które jest uciążliwe dla oczu.

Użytkownik może pracować przez dłuższy czas bez odczuwania jakichkolwiek dolegliwości, taki prawdziwy komfort zapewnia technologia Acer BlueLightShield.Ta aplikacja, pozwala użytkownikom kontrolować światło używane do wyświetlania obrazu, aby zmniejszyć negatywne skutki ekspozycji na światło niebieskie. Osłonę Acer Bluelight Shield można dostosować w sekcji ustawień aplikacji Acer.

Procesor Intel Celeron N4000

Laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3 posiada doskonały procesor Intel Celeron N4000, który umożliwia użytkownikowi bezproblemowy kontakt ze znajomymi oraz rodziną. Ponadto nie ma problemów z korzystaniem z portali społecznościowych i pisaniem wiadomości. Posiadając laptop z takim procesorem uda się surfować po Internecie, zamawiać produkty w sklepach online a także oglądać najlepsze programy. A to wszystko dzięki niezawodnemu Intel Celeron, który cechuje się dużą wydajnością i sprawnością.

Grafika Intel UHD Graphics

Model zintegrowanej karty graficznej Intel UHD Graphics 600 pozwala na wygodną edycję wideo oraz zdjęć. Można oglądać w komfortowych warunkach filmy w niezrównanej jakości 4K. Ponadto to także pasjonujący gaming z grami w niezawodnej rozdzielczości Full HD. Laptop wyposażony w innowacyjne technologie Intel, zapewnia właścicielowi idealny, czysty w 100% odbiór preferowanych multimediów.

Matowa matryca laptopa ACER Aspire 1 A114-32-C5D3

Osoby, które dotąd denerwował taki szczegół jak odbijanie swojej twarzy na ekranie laptopa zamiast pasjonującego programu, nie będą musiały już borykać się z tym problemem. Laptop Acer 1 został wyposażony w matową matrycę znacznie podnoszącą jakość użytkowania. I dotyczy to również miejsc, w których jest duże nasłonecznienie. Oczy nie będą się już tak szybko męczyły  Jakie cechy posiada matowa powłoka ekranu? Posiada antyrefleksy, dzięki którym korzystanie z laptopa w jasnym świetle jest o wiele wygodniejsze.

Laptop ACER Aspire 1 A114-32-C5D3 – Touchpad

Precyzja sterowania Touchpad z technologią Precision Touchpad ma niesamowitą czułość, co zapewnia bardziej wydajną pracę. Touchpad to wydłużony panel dotykowy, tradycyjnie umieszczony pod klawiaturą laptopa. Kontroluje kursor na ekranie. Niezależnie od producenta komputera, touchpad posiada dwa przyciski, które symulują naciśnięcie lewego i prawego przycisku myszy, a także touchpad, który odczytuje ruchy palcem i rozpoczyna przewijanie w dół lub w górę. Jakość połączenia bezprzewodowego Inteligentne pozycjonowanie anteny bezprzewodowej 802.11ac zapewnia niezawodny odbiór i transmisję sygnału bezprzewodowego.

Laptop ACER Aspire 1 – Bluetooth

Najnowsza wersja technologii Bluetooth zapewnia szybkie połączenia na krótkie odległości z obsługą szerokiej gamy urządzeń. Funkcja łączności bezprzewodowej Bluetooth to przydatna opcja dla laptopa podczas interakcji ze smartfonami lub powiązanymi gadżetami, takimi jak słuchawki, myszy, klawiatury, głośniki. Można stale szybko przesyłać niewielkie ilości plików, bez korzystania z innych programów i aplikacji.

Warto pozostać produktywnym z Office, 365 który zapewnia łączność i wygodną pracę we wszystkich niezawodnych aplikacjach firmy Microsoft. Potężne narzędzia dla uczniów i nauczycieli. Znane aplikacje i zawsze aktywne pliki są aktualizowane w czasie rzeczywistym, co ułatwia tworzenie programów nauczania na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, Android lub iOS.