Pieluchomajtki dla dorosłych
Kategorie:

Pieluchomajtki dla dorosłych

Wielu Polaków cierpi na różne schorzenia, przez które wymagane jest noszenie pieluchomajtek dla dorosłych. Niestety niektórym mylnie wydaje się, że jest to jedynie problem starszych osób. Niestety. Choroby dróg moczowych dotyczą także młodych osób, a w szczególności kobiet. Wiele osób pewnie o tym nie wie. Dużo modeli pieluchomajtek dla dorosłych zostało więc wykonanych w taki sposób, aby nie przeszkadzały podczas normalnych czynności. Jeśli pieluchomajtki dla dorosłych to jakie? Wielu z was pewnie kojarzy wam się to z drogim zakupem. Jednak to nie musi być wcale takie kosztowne.

Pieluchomajtki dla dorosłych
Pieluchomajtki dla dorosłych

Dobre pieluchomajtki nie są widoczne dla innych osób, a także nie wydają one żadnych dźwięków, kiedy się poruszamy. I to taki produkt jest jednak zwykle trochę droższy i kosztuje od 2 zł do 3 zł za sztukę. Taki model jest zwykle nieprzemakalny i bardzo dobrze dopasowany do skóry. I oczywiście nie ogranicza on naszych naszych ruchów. Oczywiście znajdziemy też takie pieluchomajtki dla dorosłych, które są bardzo tanie i wszyscy będą mogli sobie pozwolić na taki zakup. Za sztukę kosztują około 50 groszy. Jednak ich kształt może nie być dobrze dopasowany do naszego ciała. Mogą też być widoczne dla innych osób. Będzie to powodowało w nas kolejny dyskomfort. Dlatego też, lepiej zapłacić kilka złotych więcej.

Czasem nawet przy poruszaniu szybszym charakterystycznie szeleszczą. Jeżeli już mowa o tych najtańszych modelach, to zazwyczaj nie znajdziemy wśród nich wygodnego produktu. Ich wady to bardzo częste obcieranie skóry, które doprowadzają do podrażnień, a nawet wystąpienia alergii oraz wysypki. Internauci polecają takie pieluchomajtki dla dorosłych, które będą dobrze dopasowane i nie będą zsuwać się z naszych bioder. Musimy jednak pamiętać, że takie modele są zazwyczaj dość dużo droższę. Kosztują 3-4 złote za sztukę. A jak wiadomo tych sztuk na dobre nieco nam się przyda. Najlepiej więc kupować hurtowo duże opakowania. Wyjdzie to taniej i ekonomiczniej.

Kolejną wadą jest to, że te najtańsze pieluchomajtki dla dorosłych producenci wykonują zazwyczaj z tworzywa sztucznego. Jest to mocny materiał, który z pewnością nie przerwie się podczas gwałtownych ruchów. Lecz takie pieluchy bardzo często podrażniają naszą wrażliwą skóre, powstaje nawet wysypka lub może powstać zapalenie skóry. Producenci jednak polecają te droższe modele. Jednak oprócz tworzywa sztucznego posiadają trochę domieszki bawełny. Bawełna jak wiadomo to materiał bezpieczny dla wrażliwej skóry, a co najważniejsze przepuszcza powietrze. W tym, że oto rezultacie nasza skóra lepiej oddycha i zdecydowanie się nie poci.

Pieluchomajtki dla dorosłych, tak jak pampersy dla dzieci, czy też podpaski dla kobiet dostępne są w różnych rozmiarach. Występują jako dłuższe, krótsze, szersze, ale także mniej chłonne lub takie które trzeba założyć na noc. Istnieją też pieluchomajtki dla dorosłych, które posiadają zapach. Jest to neutralizator moczu lub po prostu efekt zapachu, który może powodować świeżość u osoby, która ją nosi. Więc najdroższe pieluchomajtki bardzo przypominają zwykłą bieliznę. Wciąga się ją tak zupełnie samo jak zwykłe majtki. Taki model jest zazwyczaj świetnie wyprofilowany, dlatego płacimy za niego więcej.

Na rynku znajdziemy również pieluchomajtki, które zakłada się bardzo podobnie do pampersów. Te jednak poleca się osobom, które nie poruszają się o swoich siłach. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na przylepność do ciała, ponieważ jeśli osoba przekręca się tylko z boku na bok, ale też leży w jednej pozycji, mocz nie może się wylać. Dobrze byłoby zaopatrzyć się również w odpowiedni rozmiar. Oczywiście dla swojego komfortu, ale także dla osoby które będzie pomagała nam je założyć. Taki typ jest zazwyczaj tańszy od pieluchomajtek dla dorosłych, które przypominających majtki. Cena takiego pampersa to 2 złote za sztukę. Jest to spory wydatek dlatego kupowanie dużych opakowań wyjdzie taniej i ekonomiczniej. Pieluchomajtki dla dorosłych są bardzo rekomendowane na polskim rynku ale także w internecie. Na różnych stronach możemy poczytać opinie na ich temat i wybrać odpowiednie dla nas.