Klimatyzacja w Warszawie
Kategorie:

Klimatyzacja w Warszawie

Avatar
Opublikowane przez owb12

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą urządzeń do klimatyzacja w Warszawie. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości, niezawodnych, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska urządzeń klimatyzacyjnych. Zapewnienie jakości sprzętu i odpowiedzialność wobec klienta to główne zasady naszej pracy. Zawsze możesz kupić u nas klimatyzatory domowe i przemysłowe, ponadto zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy regularnie doskonalą swoje umiejętności zawodowe. Świadczymy pełen zakres usług związanych z projektowaniem, sprzedażą, montażem i konserwacją klimatyzatorów do pomieszczeń i obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Atuty naszej firmy od klimatyzacji w Warszawie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie tylko sprzedajemy sprzęt klimatyzacyjny w Warszawie, ale oferujemy długoterminowe rozwiązania techniczne, od których zależy komfort życia ludzi. Sprzedawane przez nas produkty wymagają pewnej wiedzy, dlatego zatrudniamy wykwalifikowany personel, gotowy udzielić klientom szczegółowych porad, a nie tylko potwierdzić ich dostępność. Stawiamy sobie wysoką poprzeczkę dla jakości prac instalacyjnych i dążymy do tego, aby była zauważalnie wyższa niż ogólnie przyjęta.

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator w Warszawie?

Klimatyzacja w WarszawieKlimatyzator to sprzęt, który należy dobierać bardzo odpowiedzialnie, ponieważ musi zapewniać dokładnie taki efekt chłodzenia lub ogrzewania, jakiego od niego oczekujesz. Dlatego oczywiście lepiej skorzystać z usług firmy specjalizującej się w klimatyzacji w Warszawie, zapraszając specjalistów do swojego obiektu lub otrzymując poradę telefonicznie. Nasi eksperci pomagają dobrać odpowiednie miejsce do montażu klimatyzatora (na podstawie rozmieszczenia osób w pomieszczeniu, rozmieszczenia mebli, długości przewodu czynnika chłodniczego itp.). Obliczają wymaganą wydajność systemu klimatyzacji (ważne parametry: powierzchnia, czy masz słoneczną stronę czy nie, ilość osób, które będą przebywać w pomieszczeniu, sprzęt, który będzie się tam znajdował). Wybierają rodzaj sprzętu, który będzie dla Ciebie najlepszy (np. klimatyzator inwerterowy lub bez inwertera, system split lub system multi-split, naścienny lub kasetonowy itp.).

Ważnym kryterium dla wielu nabywców jest oszczędność energii i ograniczenie hałasu systemu klimatyzacji, a dla różnych producentów liczby te mogą się różnić przy tej samej mocy. Nasi specjaliści zaoferują Ci kilka opcji klimatyzacji w zależności od Twoich potrzeb i budżetu. Nasza firma zajmuje się montażem system klimatyzacji w Warszawie, konserwacją tego sprzętu, montażem osprzętu zakupionego u nas. Prace te wykonywane są przez wykwalifikowanych certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z urządzeniami klimatyzacyjnymi, przy zachowaniu norm technicznych i wymagań producentów, zawsze z uwzględnieniem życzeń klienta.

Klimatyzatory przenośne i stacjonarne

Modele stacjonarne, mocowane do ściany lub sufitu, charakteryzują się dużą wydajnością. Z drugiej strony urządzenia przenośne można zainstalować dokładnie tam, gdzie trzeba schłodzić powietrze. Przenośność i niska cena to główne zalety tego typu urządzeń, ale należy pamiętać, że przenośne klimatyzatory są zazwyczaj dość głośne.

Klimatyzatory ścienne

Jednostki ścienne są bardzo popularne, ponieważ umożliwiają równomierne rozprowadzenie powietrza w całym pomieszczeniu, dzięki czemu skutecznie je schładza. Są to urządzenia dzielone, które składają się z dwóch części – zewnętrznej i wewnętrznej. Modele doskonale sprawdzają się w małych przestrzeniach, sklepach, biurach i restauracjach. Charakteryzują się niskim zużyciem energii podczas ogrzewania lub chłodzenia i zajmują niewiele miejsca.

Klimatyzatory kanałowe i kasetonowe

Tego typu urządzenia mogą być ukryte w suficie podwieszanym, dzięki czemu idealnie nadają się do biurowców, galerii handlowych, banków i sklepów. Ich zaletą jest również niski poziom hałasu.

Serwis klimatyzacji w Warszawie

Serwis systemu klimatyzacji w Warszawie to praca wykonywana przez personel techniczny o odpowiednich kwalifikacjach, mająca na celu zapobieganie awariom urządzeń dzięki terminowej diagnostyce. Częstotliwość konserwacji klimatyzatorów reguluje instrukcja obsługi i karta gwarancyjna, które są dostarczane kupującemu wraz z systemem split. Prace serwisowe systemu klimatyzacji należy przeprowadzać co najmniej jeden raz w roku.

Ponieważ serwis klimatyzatora to cały szereg środków zapobiegawczych, które wykonuje się za pomocą specjalnych przyrządów pomiarowych, narzędzi i materiałów (manometr do kolektorów, specjalne kosmetyki do czyszczenia kanalizacji i wymienników ciepła, środki do zwalczania bakterii w wanienkach kondensatu, termometr na podczerwień itp.) nie zaleca się samodzielnego przeprowadzania konserwacji.

Powody, dla których konieczne jest przeprowadzanie konserwacji klimatyzatorów w Warszawie:

Do usuwania wirusów i bakterii, które nagromadziły się podczas pracy na jednostce wewnętrznej klimatyzatora (na filtrze i wymienniku ciepła jednostki wewnętrznej, w wannie na skropliny). Ponieważ podczas pracy systemu dzielonego (w trybach chłodzenia i ogrzewania) powietrze przechodzi przez jednostkę wewnętrzną kilka razy na godzinę, jeśli nie zostanie przeprowadzona konserwacja, szkodliwe substancje będą stale rozprzestrzeniać się po pomieszczeniu.

Aby zapewnić najwyższą możliwą wydajność klimatyzatora przy możliwie najniższych kosztach energii. Faktem jest, że gdy wymienniki ciepła jednostek wewnętrznych i zewnętrznych systemu dzielonego są zanieczyszczone, naruszane są jego funkcje termodynamiczne. Oznacza to, że klimatyzator zaczyna zużywać więcej energii elektrycznej i jednocześnie wytwarzać mniej kilowatów mocy podczas pracy zarówno w zimnie, jak i w upale. Aby wyeliminować ten negatywny czynnik w działaniu sprzętu, wymagane jest przeprowadzenie zaplanowanego czyszczenia urządzenia. Nasze usługi obejmują dobór i projekt klimatyzatorów, a także montaż klimatyzatorów (prace wykonują nasi stali instalatorzy).