Klimatyzacja w Łodzi
Kategorie:

Klimatyzacja w Łodzi

Nowoczesne systemy klimatyzacja w Łodzi typu split mają inteligentne sterowanie, automatyczną obsługę, opcje automatycznego czyszczenia, inteligentne odszranianie, autodiagnostykę i wiele więcej. Wszystko to sprawia, że proces obsługi jest łatwiejszy i wygodniejszy. Wszystkie klimatyzatory mają gruboziarnisty filtr powietrza. Zapobiega przedostawaniu się kurzu i drobnych cząstek do środka.

Jednak dzisiaj wszystkie modele mają dodatkowe systemy filtracji. Wśród nich znajdują się specjalne filtry: czyszczące, plazmowe, elektrostatyczne, a także antybakteryjne. Mogą być również obecne dodatkowe funkcje jonizacji i osuszania. Zajmujemy się sprzedażą innowacyjnych systemów klimatyzacyjnych, zapewnimy także montaż, serwis i naprawy tych urządzeń.

Cichy klimatyzator domowy kupisz w Łodzi

Klimatyzacja w Łodzi
OWB – Klimatyzacja w Łodzi

Nowości wśród markowych modeli mają automatyczną kontrolę klimatu, która analizuje temperaturę w pomieszczeniu i niezależnie dostosowuje pożądaną temperaturę. Wybierając model z dodatkowymi opcjami, należy zwrócić uwagę na to, które będą potrzebne, aby nie przepłacać za niewykorzystywaną później funkcjonalność. Jednak większość opcji jest naprawdę przydatna, upraszcza obsługę, wykonuje dodatkowe zadania, więc kupowanie takich modeli jest dość popularne. Zapraszamy do skontaktowania się ze specjalistami naszej firmy od klimatyzacji domowej w Łodzi, udzielimy szczegółowych odpowiedzi, wskazówek przy wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Rodzaje domowych klimatyzatorów w Łodzi

Klimatyzatory do mieszkań i biur dobierane są na podstawie wymaganego typu i mocy.

Istnieją następujące rodzaje klimatyzatorów domowych:

 • Monoblok – jednostki okienne i mobilne, które nie wymagają specjalnej instalacji.
 • Systemy split – jednostki naścienne, składające się z jednostek zewnętrznych i wewnętrznych, wymagające specjalnego montażu.

Klimatyzatory ścienne występują w dwóch rodzajach tzn. konwencjonalnym i inwerterowym, wyposażone w specjalną sprężarkę, która pozwala płynnie zmieniać prędkość obrotową łopatek wentylatora oraz wydajność, co zapewnia szybkie wytworzenie danego mikroklimatu w pomieszczeniu. W porównaniu do konwencjonalnych klimatyzatorów, jednostki te są bardziej ekonomiczne, generują mniej hałasu i szybciej osiągają swoje cele. Skontaktuj się z naszymi specjalistami od systemów klimatyzacji w Łodzi a dowiesz się czym się kierować podczas wyboru i uzyskasz fachowe doradztwo przy zakupie.

Jak wybrać klimatyzator do swojego domu?

Głównym parametrem, według którego dobierane są klimatyzatory naścienne, jest wydajność chłodnicza. Musi zapewniać określony kurs wymiany powietrza dla pomieszczenia o określonej powierzchni. Kupując klimatyzator, należy wziąć pod uwagę obecność funkcji ogrzewania. Koszt jednostek pracujących tylko do chłodzenia powietrza jest znacznie niższy niż koszt klimatyzatorów z funkcją grzania. Jednak poza sezonem klimatyzatory zimowo-letnie są w stanie zastąpić grzejniki.

Dodatkowe funkcje systemów klimatyzacji w Łodzi

Jedną z cech nowoczesnych systemów klimatyzacji w Łodzi jest obecność dodatkowych funkcji, do których należą:

 • Automatyczny tryb utrzymywania parametrów.
 • Dodatkowe oczyszczanie i osuszanie powietrza w pomieszczeniach.
 • Ustawienie temperatury.
 • Regulacja prędkości obrotowej łopatek wentylatora.
 • Zmiana kierunku dopływu powietrza.
 • Zegar do włączania i wyłączania.
 • Tryb nocny.

Gdzie kupić dobrej jakości systemy klimatyzacji w Łodzi?

Nasza firma od dawna zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem i naprawami systemów klimatyzacji w Łodzi i oferujemy rozwiązania do domów jednorodzinnych, biur, lokali mieszkalnych i usługowych. Na stronach naszego katalogu znajdują się dane techniczne i opisy modeli. Jesteśmy solidnym i doświadczonym partnerem. Obecnie jesteśmy liderem na rynku klimatyzacyjnym w naszym regionie. Napawa nas duma, że przez lata zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów.

Pełen zakres usług naszej firmy od klimatyzacji w Łodzi

Nie musisz poszukiwać fachowców w innych firmach, nasi specjaliści zrobią wszystko:

 • Projekt klimatyzacji.
 • Dobór i montaż sprzętu.
 • Serwis wszystkich systemów klimatyzacyjnych przez cały okres ich eksploatacji.
 • Naprawa klimatyzatorów.
 • Tylko sprawdzony i wysokiej jakości sprzęt

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi markami sprzętu, śledzimy nowości i wprowadzamy do naszego asortymentu najnowsze osiągnięcia, zawsze przeprowadzając ścisłą selekcję i kontrolę jakości sprzętu. Posiadamy własne centrum serwisowe od klimatyzacji w Łodzi. Jest to dział naszej firmy, który zajmuje się konserwacją i naprawą urządzeń klimatyzacyjnych.

Doświadczone ekipy montażowe od systemów klimatyzacji w Łodzi

Wszystkie nasze ekipy montażowe mają duże doświadczenie. Wszystkie prace wykonywane są przy użyciu profesjonalnych narzędzi, podczas montażu wykorzystywane są najwyższej jakości materiały eksploatacyjne. Zajmujemy się skomplikowanymi technicznie instalacjami, których inne firmy odmawiają. Na co dzień wykonujemy prace w nowych i użytkowanych już budynkach, znamy i ściśle przestrzegamy wszystkich przepisów budowlanych, a także wymagań zatwierdzonych w każdym konkretnym domu. Oferowane produkty są dostępne w magazynie, nie trzeba długo czekać na dostawę pod zamówienie. Dążymy do tego, aby obsługa naszych klientów była prowadzona na najwyższym i profesjonalnym poziomie. Opinie klientów to nasza duma i najlepsza reklama. Jeśli w naszej pracy pojawiają się niedociągnięcia, staramy się je w krótkim czasie wyeliminować.